MARSEILLSKÉ MÝDLO

Marseillské mýdlo je hypoalergenní, vyhovuje všem typům kůže a může ho používat celá rodina. Ke kůži je šetrné a zanechává ji čistou a hebkou. Představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost. Mýdlo je biologicky odbouratelné a balené  v recyklovatelném obalu. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani živočišný tuk. 

Kostka 300 g tradičního olivového marseillského mýdla Fer à Cheval


Autentické Marseillské mýdlo

Tradiční Marseillské mýdlo je přírodní mýdlo rostlinného původu vyráběné metodou vaření v kotli podle původní receptury, která je předávána z generace na generaci. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva, přísady, živočišný tuk ani palmový olej. Vzhledem k tomu může mýdlo podléhat barevným změnám a postupem času v závislotni na vystavení světlu a vlhkosti, ztrácet na objemu, aniž by ztrácelo na kvalitě.

Marseillské tekuté mýdlo

 

 

Marseillské tekuté mýdlo obohacené olivovým olejem, který je známý svými vyživujícími vlastnostmi. Lze ho použít jako mýdlo na ruce či sprchový gel. Jemně pění, šetrně myje a zanechává pokožku hebkou s příjemnou olivovou vůni. Je hypoalergenní, neobsahuje žádné povrchově aktivní látky, parabeny ani konzervanty.

Novinka

 

 

VĚDĚLI JSTE ŽE TRADIČNÍ MARSEILLSKÉ MÝDLO JE DOSTUPNÉ I V JINÝCH ZAJÍMAVÝCH TVARECH?

Kromě tradiční kostky i mýdlových vloček jej lze najít také ve tvaru marseillské cikády nebo vafle. Praktická šňůrka pak umožní jejich jednoduché zavěšení například v koupelně nebo ve skříni (marseillské mýdlo se tradičně používá také jako odpuzovač molů).

Marseillské olivové mýdlo ve tvaru vafle s provázkem

Zaregistrujte se do našeho newsletteru: