PARFÉMOVANÁ ŘADA

Kompletní parfémovaná řada marseillských mýdel Fer à Cheval

Naše tuhá a tekutá parfémovaná mýdla jemně čistí a respektují rovnováhu kůže. Tato řada parfémovaných mýdel je ideální pro mytí rukou i těla a je vhodná pro všechny typy pokožky.

TEKUTÉ PARFÉMOVANÉ MÝDLO

Tekutá mýdla Fer à Cheval si zamilujete na první pohled díky krásným pastelovým dózičkám, které dodají elegantní dotek každé koupelně. 

Tekuté parfémované mýdlo vás zahalí delikátní vůní. Tekuté mýdlo má velmi jemné složení, obsahuje kokosový a arganový olej a glycerin. Arganový olej je přirozeně bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty. Tyto účinné látky, velmi dobře známé pro své vyživující vlastnosti, dodají vaší pokožce komfort, jemnost a pružnost. Kokosový olej, který je získáván ze zralých kokosových ořechů, je v kosmetice využíván pro své hydratační a vyživující vlastnosti. Minimálně 97% ingrediencí v tekutém mýdle je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Mýdlo vytváří s vodou krémovou pěnu s delikátní vůní, která se snadno smývá. Lze ho používat jako mýdlo na ruce nebo jako sprchový gel. Šetrné složení je vhodné pro všechny typy kůže, včetně citlivé a minimalizuje riziko vzniku alergií.

JEMNÁ PARFÉMOVANÁ TUHÁ MÝDLA

Parfémovaná řada tuhých a tekutých mýdel s vuni levandule

Parfémovaná tuhá mýdla Fer à Cheval jsou rovněž jemně a elegantně voňavá. 

Mýdlo je vyrobeno metodou vaření v kotli podle původní receptury, která je typická pro marseillská mýdla Fer à Cheval, a obohaceno arganovým olejem nebo olejem ze sladkých mandlí a bambuckým máslem. Arganový olej,  je přirozeně bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty. Tyto aktivní látky, velmi dobře známé pro své vyživující vlastnosti, dodají vaší pokožce pohodlí, jemnost a pružnost. Olej ze sladkých mandlí, extrahovaný z mandlových jader, je bohatý na vitamín E a jednoduché nenasycené mastné kyseliny a je vysoce oceňován při výrobě kosmetiky. Olej ze sladkých mandlí, extrahovaný z mandlových jader, je bohatý na vitamín E a jednoduché nenasycené mastné kyseliny a je vysoce oceňován při výrobě kosmetiky. Bambucké máslo, získané z bambuckých ořechů lisováním za studena, je oceňované pro své vyživující vlastnosti. Obě tyto ingredience spojené s rostlinným marseillským mýdlem vytvářejí jemný mycí přípravek.

Minimálně 96% ingrediencí v mýdle je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk. Šetrné složení je vhodné pro všechny typy pokožky, včetně citlivé a minimalizuje riziko vzniku alergií. Lze ho používat jako mýdlo na ruce i ve sprše.

Okvětní lístky růží – 125 g

Povzbuzující levandule – 125 g

Med a mandle – 125 g

Jasmín a ambra – 125 g

Bílý čaj a yuzu – 125 g

Fíkové listy – 125 g

NOVINKA!

Ideální dárek

Pokud hledáte milý dárek, proč nezvolit celou sadu 4 jemných parfémovaných mýdel? Sada obsahuje mýdla s vůní růžových okvětních lístků, povzbuzující levandule, medu a mandlí, bílého čaje a yuzu.

 

PARFÉMOVANÉ KRÉMY NA RUCE

 

Parfémovaný krém na ruce, který je jemně zahalí něžnou a elegantní vůní. Krém obsahuje 99% ingrediencí přírodního původu. Jsou v něm propojeny 4 účinné složky důležité pro kůži vašich rukou: organické bambucké máslo známé pro své regenerační vlastnosti, organický olivový olej s vyživujícími vlastnostmi, organický olej ze sladkých mandlí se zklidňujícími vlastnostmi a rostlinný glycerin, který hydratuje.

Neobsahuje SLS, ALS, PEG, petrochemické konzervační látky (jako například EDTA), parabeny, minerální oleje, barviva a živočišný tuk.

Krémová, ale nemastná textura zanechá ruce hedvábně jemné. Díky malé velikosti balení můžete mít krém kdekoli u sebe.

Zaregistrujte se do našeho newsletteru: